برای پرداخت مبلغ خرید لوازم خانگی در سایت اینترنتی روش‌ های پرداخت هزینه پیش‌بینی شده است.با استفاده از هرکدام از روش‌ها می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان به نتیجه دلخواه خود دست پیدا کنید.

پرداخت نقدی در سایت دیجی انار

یکی دیگر از روش‌ های پرداخت، پرداخت نقدی است. در این روش که به صورت آنلاین انجام می‌شود، شما پس از تکمیل سبد خرید و فرایند آن می‌توانید با انتخاب یکی از درگاه‌های زرین پال یا پی‌پینگ، اقدام به پرداخت نقدی هزینه محصول خود کنید.

پرداخت اقساطی توسط سامانه قسطا

اقساطی یکی دیگر از روش های پرداخت است. در صورتی که تمایل به پرداخت اقساطی دارید، می‌توانید با انتخاب گزینه سامانه قسطا به این سایت انتقال داده شوید. با طی کردن مراحل این سامانه، به راحتی تا مبلغ 20 میلیون تومان از خدمات سامانه قسطا استفاده کنید.

پرداخت اقساطی استفاده از طرح چک

این طرح برای کارمندان بخش خصوصی و دولتی، بازنشستگان و افراد فعال در مشاغل آزاد کاربرد  دارد. شما می‌توانید از این طرح ویژه فروشگاه اینترنتی دیجی انار برای خرید تا سقف 50میلیون تومان استفاده کنید.

مدارک مورد نیاز برای استفاده از طرح چک

* کپی تمام صفحات شناسنامه
* کپی پشت و رو کارت ملی
* کپی سند مالکیت یا اجاره‌نامه منقضی نشده محل سکونت
* کپی فیش تلفن، برق یا آب دارای کدپستی از محل سکونت
* چک تضمین
* چک خرید کالا
* جواز کسب (برای مشاغل آزاد)
* گردش سه ماه دستگاه پوز (برای مشاغل آزاد)
* اجاره‌نامه یا سند محل فعالیت (برای مشاغل آزاد)
* گواهی اشتغال به کار (برای کارمندان)
* آخرین حکم کارگزینی (برای کارمندان)
* آخرین فیش حقوقی (برای کارمندان)

سقف مبلغ قابل استفاده از طرح چک 50 میلیون تومان است. بازپرداخت این مبلغ در اقساط 3 ماهه تا 24 ماهه صورت می‌گیرد. کارمزد دریافتی به صورت ماهیانه 1.5درصد خواهد بود.
در صورتی که ساکن استان کرمانشاه هستید، می‌توانید مدارک خود را از طریق پست برای فروشگاه دیجی انار ارسال کرده تا پس از تایید و احراز هویت با شما تماس گرفته شده و فرایند خرید تکمیل شود.

پرداخت اقساطی مستمری‌بگیران و بازنشستگان تامین اجتماعی

این روش پرداخت، طرح اقساطی است. به صورت اختصاصی برای رفاه حال مستمری بگیران و بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی و برای حداکثر مبلغ 50 میلیون تومان فعال شده است.

مدارک مورد نیاز برای طرح اقساطی

* کپی تمام صفحات شناسنامه
* کپی پشت و رو کارت ملی
* کپی فیش حقوقی
* پرینت کارکرد سه ماهه حساب
* آدرس منزل و کدپستی
*پرکردن فرم وکالت‌نامه نزد فروشگاه

سقف مبلغ قابل استفاده از طرح اقساطی 50 میلیون تومان است. همچنین بازپرداخت این مبلغ در اقساط 3 ماهه تا 24 ماهه صورت می‌گیرد. کارمزد دریافتی به صورت ماهیانه 1.5درصد خواهد بود.
در صورتی که ساکن استان کرمانشاه هستید، می‌توانید مدارک خود را از طریق پست برای فروشگاه دیجی انار ارسال کنید. پس از تایید و احراز هویت با شما تماس گرفته می‌شود و فرایند خرید تکمیل می‌شود.

پرداخت اقساطی طرح چک صیادی

این طرح برای تمامی افراد دارای چک صیادی فعال است. با ارائه مدارک مورد نیاز می‌توانید از این طرح برای خرید لوازم خانگی تا مبلغ 20 میلیون تومان از خدمات دیجی انار استفاده کنید.

مدارک مورد نیاز برای طرح چک صیادی

* اصل شناسنامه
* اصل کارت ملی
* شماره موبایل به اسم خود شخص
* پرینت کارکرد حداقل سه ماه حساب
* آدرس منزل و کدپستی
* اجاره‌نامه یا سند منزل

مدارک اضافی برای بالا بردن امتیاز

* جواز کسب
* فیش حقوقی
* پرینت سه ماه حساب پشتیبان

سقف مبلغ قابل استفاده از طرح چک صیادی 20 میلیون تومان با پیش‌پرداخت 15درصد است. همچنین بازپرداخت این مبلغ در اقساط 6 ماهه تا 10 ماهه صورت می‌گیرد و کارمزد دریافتی به صورت ماهیانه 2.5درصد خواهد بود.
در صورتی که ساکن استان کرمانشاه هستید، می‌توانید مدارک خود را از طریق پست برای فروشگاه اینترنتی دیجی انار ارسال کرده تا پس از تایید و احراز هویت با شما تماس گرفته شده و فرایند خرید تکمیل شود. برای اطلاعات بیشتر در رابطه با روش‌ های پرداخت می‌توانید با ما در تماس باشید.