رویه‌ی بازگرداندن کالا 

ما در فروشگاه اینترنتی دیجی‌ انار تمام تلاش خود را کرده‌ایم که کالای مورد نظر شما با کیفیت و در شرایط مطلوبی به‌دست شما برسد. با این حال برای شما مشتریان عزیزمان این امکان را فراهم کرده‌ایم که اگر به هر دلیلی تصمیم به بازگرداندن کالا گرفتید، در مدت 3 روز بعد از دریافت کالا، برای بازگرداندن آن درخواست کنید.

در چه شرایطی می‌توانم کالای خودم را بازگردانم؟

کالای بازگشتی باید به همراه جعبه‌ی محصول و برچسب روی جعبه باشد.برچسب‌ ‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه‌ی اصلی کالا و یا پاره و مخدوش شدن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.
شماره‌ی سفارش و شماره‌ی درخواست مرجوعی ارائه شود.کالاهای نیازمند نصب، مانند یخچال، ماشین لباس شویی و… توسط نماینده‌ی خودمان، نصب و راه اندازی شده باشد. درغیر این صورت از  خدمات پس از فروش دیجی‌ انار محسوب نمی‌شود. 

برای بازگرداندن کالا، باید چه‌کاری انجام دهم؟

 اگر از فروشگاه اینترنتی دیجی‌انار خریدی انجام داده‌اید و به هر دلیلی آن کالا را می خواهید مرجوع کنید، در قسمت سفارشات، اقلامی که خریداری کرده‌اید و امکان مرجوعی وجود دارد را ببینید و کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید. علت مرجوعی را بین گزینه‌های موجود مشخص کنید و حتما در قسمت توضیحات، دلیل مرجوعی کالا را به طور مختصر شرح دهید. در انتها، آدرس تحویل کالا را یاد‌‌داشت کنید و بازه‌ی زمانی مشخص را برای تحویل گرفتن کالا  انتخاب کنید و صبر کنید تا از پشتیبانی با شما تماس گرفته شود.

روند رسیدگی به‌درخواست مرجوعی کالا چگونه‌است؟

 کارشناسان خدمات پس از فروش فروشگاه اینترنتی دیجی‌ انار، ایرادات مطرح شده را بررسی می‌کنند. علت مرجوعی کالا توسط کارشناسان بررسی و مطابق با شرایط و قوانین تایید یا رد می‌شود. پس از بررسی موارد مطرح شده در صورت تایید ایراد کالا، وجه به حساب شما مرجوع می‌‌شود و در صورت عدم تایید و تمایل شما، کالا باز خواهد گشت.

 
هزینه‌ی ارسال چگونه محاسبه می‌شود؟
‌اگر ایراد فنی و آسیب دیدگی ظاهری، به تایید کارشناسان خدمات پس از فروش دیجی ‌انار برسد، هزینه‌ی ارسال آن با دیجی انار خواهد بود، در غیر این صورت هزینه‌ی ارسال بر عهده‌ی خود مشتری می‌باشد.

 دلایل مرجوعی می‌تواند شامل موارد زیر باشد:

_کالا خط و خش دارد. 
_کالا ایراد فنی دارد. 
_کالا با اطلاعات درج شده در سایت مغایرت دارد. 
_ کالای دیگری ارسال شده‌است. 
_رنگ کالای ارسال شده مغایرت دارد .